KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14929302
nr 1492 9302
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, insjölandskap. Olja på duk, 50x30 cm, yttermått inklusive ram: 64x46 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 26 september 2022
kl 20:06:57
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)